Topic Ce iti place tie in viata asta?

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 25
Vizualizări: 963
Membrii abonați 5
Membrii respondenti: 20
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1012-ce-iti-place-tie-in-viata-asta]Ce iti place tie in viata asta?[/url]
Cont_sters
-.Cont_sters -
Ce iti place in viata asta si de ce???..ti-a schimbat viata ta??..
Optiuni topic
Davide_013
-±Davide_013 -
Eu doresc ca Domnul sa imi dea lumina sa vad care este adevarata cale care duce la viata vesnica ! Optiuni postare ®
Cindykira
-Cindykira -
Speram.... daca vrea cineva sa-l urmeze pe Domnul, sa se lepede de sine si sa-l urmeze... nu trebuie sa fim legati de lucrurile de pe pamant... Optiuni postare ®
Cindykira
-Cindykira -
Poti sa o iei de la inceput, nu trebuie sa mergi inainte si cu cele rele si cu cele bune...o iei direct inainte cu Domnul... Optiuni postare ®
Alidia
-Alidia -
Trebuie sa mergem inainte in aceasta viata...ca la urma sa primim cununa din Mana Lui...si sa ajungen in viata cealalta unde cu totii dorim.... Optiuni postare ®
Alidia
-Alidia -
Nimic....:-/:-? Optiuni postare ®
Silvyu123
-§Silvyu123 -
Mie imi place sa-I slujesc cu bucurie Domnului, sa-I fiu ascultator & sa raman in harul Sau, calauzit numai de Duhul Sfant! Amin. Optiuni postare ®
Silvyu123
-§Silvyu123 -
Sa-i slujesc cu bucurie Domnului, cu o inima curatita & spalata in sangele scump al Domnului Isus! Optiuni postare ®
Silvyu123
-§Silvyu123 -
Sa nu uitam ca toate sunt trecatoare pe ac pamant! Numai cel ce face voia lui Dumnezeu, ramane in veac! Cercetati Scripturile cu rabdare & multa atentie... Daca vreti cu adevarat Domnul va ajuta sa intelegeti mesajul Lui, Viata Vesnica prin Domnul Isus & printr-o pocainta adevarata! GBU! Optiuni postare ®
Ala
-Ala -
Vreau sa fiu cu Isus pentru ca toate trec dar El ramane in veci Optiuni postare ®

Pagina 1 din 3
Sari la pagina:
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Viata >> Topic Ce iti place tie in viata asta? | FiLumina
meniu prim
"Atitudinea pozitivă poate să nu îți rezolve toate problemele , dar va deranja destul de mulți oameni pentru a merita efortul."
~ Herm Albright ~