Topic Ceas aniversar, ȘAPTE ANI

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 11
Vizualizări: 501
Membrii abonați 2
Membrii respondenti: 9
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1827-ceas-aniversar-sapte-ani]Ceas aniversar, ȘAPTE ANI[/url]
Bordanc_nicu
-Bordanc_nicu -
Salut Vizitator offline!
În data de 01-01-2018 comunitatea filumina.ro este la ceas aniversar, împlinind vârsta de ȘAPTE ani!
Dacă ai vre-o experiență plăcută prin care ai fost ajutat(ă) de activitatea petrecută pe acest site, ne-ar face plăcere să ne spui și nouă despre ce este vorba!
Optiuni topic
Theguest
-±Theguest -
Nu am vreo experiență anume ..nu mă bazez pe nimic din ce înseamnă internet in ce privește creșterea mea spirituală.Timpul pe internet pentru cel ce cunoaște calea adevărului consider că nu este atât de folositor decât timpul pe care îl petrece în rugăciune.Totusi un scop bun pe care îl au site-urile creștine cred că se îndreaptă mai mult înspre cei ce sunt la răscruci sau cei care nu cunosc calea adevărului... pentru ei poate fii de folos dacă îi atrage în direcția bună.Domnul să vă binecuvânteze! Optiuni postare ®
Claudiu43
-Claudiu43 -
un site crestin este si impartirea parerilor bune si cunoasterea oamenilor, deci o invatatura buna naste o credinta buna adevarata, dar daca nu putem da jos ochelarii vopsiti nu e vina noastra ci a fiecaruia pe unii ochelarii ai protejeaza , un site bun felicitarile mele Bordanc Nicu. Optiuni postare ®
Rudolfino23
-Rudolfino23 -
Un cuvant bun la vremea potrivita e bine sa postezi poate fara sa vrei poti ridica pe cineva din stări de eşec ... Optiuni postare ®
IlieBândiul
-IlieBândiul -
Pentru mine acest site a fost un site placut si imi este drag si acuma Domnul sa te Binecuvinteze Nicule faci un lucru pentru noi bun fi rasplatit cu tot ce se merita:) Optiuni postare ®
Bradatean
-±Bradatean -
Vreau să va multumesc din suflet pentru acest site minunat Optiuni postare ®
Radubadelita
-ªRadubadelita -
Este un sait bun,depinde cum il foloseti ca si cutitu este pt bucatarie util dar alti il folosesc pt a omiri oameni asa este si cu aceste saituri crestine unii leau facut pt destabalare,domnu sa va binecuvinteze toata echipa care se osteneste pe acest sait si domnu sa va rasplateasca osteneala, Optiuni postare ®
Manole_2
-Manole_2 -
Din cele citite si auzite fiecare asi da o parere. Eu mai bine tac, ca mai bine fac. Sunt mai vechi aici si acuma cunosc acest site foarte bine.... Desi nu mai este cum a fost odata dar e acceptabil... Fiti binecuvantati cu totii... Optiuni postare ®
Dorin_z
-Dorin_z -
Domnul Isus să binecuvinteze pentru acest site minunat Optiuni postare ®
Dani91
-Dani91 -
Ma simt bine in preajma a catorva oameni de treaba. Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Administrare >> Topic Ceas aniversar, ȘAPTE ANI | FiLumina
meniu prim
"Dacă vrei să cunoști un om cu adevărat, privește cum îi tratează pe cei inferiori, nu pe cei egali cu el."
~ J.K.Rowling ~