Topic Ceas aniversar, ȘAPTE ANI

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 13
Vizualizări: 459
Membrii abonați 2
Membrii respondenti: 11
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1827-ceas-aniversar-sapte-ani]Ceas aniversar, ȘAPTE ANI[/url]
Bordanc_nicu
-Bordanc_nicu -
Salut Vizitator offline!
În data de 01-01-2018 comunitatea filumina.ro este la ceas aniversar, împlinind vârsta de ȘAPTE ani!
Dacă ai vre-o experiență plăcută prin care ai fost ajutat(ă) de activitatea petrecută pe acest site, ne-ar face plăcere să ne spui și nouă despre ce este vorba!
Optiuni topic
Theguest
-±Theguest -
Nu am vreo experiență anume ..nu mă bazez pe nimic din ce înseamnă internet in ce privește creșterea mea spirituală.Timpul pe internet pentru cel ce cunoaște calea adevărului consider că nu este atât de folositor decât timpul pe care îl petrece în rugăciune.Totusi un scop bun pe care îl au site-urile creștine cred că se îndreaptă mai mult înspre cei ce sunt la răscruci sau cei care nu cunosc calea adevărului... pentru ei poate fii de folos dacă îi atrage în direcția bună.Domnul să vă binecuvânteze! Optiuni postare ®
Claudiu43
-Claudiu43 -
un site crestin este si impartirea parerilor bune si cunoasterea oamenilor, deci o invatatura buna naste o credinta buna adevarata, dar daca nu putem da jos ochelarii vopsiti nu e vina noastra ci a fiecaruia pe unii ochelarii ai protejeaza , un site bun felicitarile mele Bordanc Nicu. Optiuni postare ®
Rudolfino23
-Rudolfino23 -
Un cuvant bun la vremea potrivita e bine sa postezi poate fara sa vrei poti ridica pe cineva din stări de eşec ... Optiuni postare ®
IlieBândiul
-IlieBândiul -
Pentru mine acest site a fost un site placut si imi este drag si acuma Domnul sa te Binecuvinteze Nicule faci un lucru pentru noi bun fi rasplatit cu tot ce se merita:) Optiuni postare ®
Bossu
-XBossu -
Va salut pe toti ce ati postat in acest topic. Am avut nu una, ci mai multe experiente bune pe acest site. Dar ma limitez sa va spun doar faptul ca de aici de pe site m-am casatorit. Dar dupa aceea, s-a stricat bunul mers al site-ului din simplul fapt al rasismului pe care unii membri ai echipei l-au facut si inca il mai fac. Am fost banat si pe drept si pe nedrept. Eu daca nu sunt provocat, nu fac certuri pe nici un site de socializare. Dar fiind provocat, s-a intamplat sa fie multe divergente din simplu fapt ca cativa din echipa acestui site au fost si sunt rasisti. Spun ca au fost, pentru ca nu mai sunt in echipa, dar nu au ezitat sa i-a lumea la misto pentru ca nu ii placea fata unui om. Daca si crestinii au ajuns sa faca astfel de lucruri, atunci in cine sa mai ai incredere? Daca aici nu esti pocait dupa cum sunt foarte multi nepocaiti, trebuie ca lumea sa nu vorbeasca cu noi sau sa fim luati in deradere de unii membri ai acestui site? Ar fi corect, sa nu se numeasca site crestin, pentru ca nu este. Este un site de socializare cu tematica crestina, sa nu confundam marfa cu ambalajul. Este ca ceva stricat, ambalat intr-un ambalaj foarte frumos care la prima vedere iti ia ochii, dar cand incepi sa il consumi, iti face mai mult rau decat bine. Nu Bordanc_nicu e de vina, ci faptul ca nu a stiut sa isi aleaga si sa isi tina in frau echipa, sa faca o sedinta serioasa cu ei si sa le dea fiecaruia atributiuni bine cunoscute. Nu sa se bage unii peste altii, ci fiecare sa se ocupe de postul sau. Ar mai fi multe de zis, dar ma limitez la atat. Dumnezeu sa ne dea intelepciune sa facem voia lui, nu scaparile si razbunarile noastre din viata reala sa le folosim aici pe site. Sa nu uitati un singur lucru pe care eu l-am observat. Fiecare de aici sau de pe alt site de socializare, cum este in viata reala, asa comportament are si pe un site de socializare. Sper sa nu se supere nimeni, mi-am spus parerea mea personala si sa nu se inteleaga gresit dupa cum am mai spus si pe un instant ceva, si Emy_dani care acum este Natty, a inteles gresit, sau a facut intentionat sa ne certam sa fiu eu banat. Dar nu s-a intamplat asa, dar nici impotriva lui nu s-au luat masurile necesare. Optiuni postare ®
Alina4cristi
-XAlina4cristi -
La mulți ani cu mai multă dragoste și înțelegere, să faceți că acest site să fie demn de numele lui!
Experiențe au fost multe, și plăcute și neplăcute.
Mi-am cunoscut soțul aici, este o experiență minunată!
Dar am avut parte și de critică, respingere și nedreptate.
Am fost o vreme in echipă și mi-am făcut treaba că și cum ar fi fost site-ul meu.
Dacă îmi permiteți un sfat și câteva observații.
Sunteți mulți în echipă, dar lucrați haotic.
Ar trebui făcută o ședință cu echipa și fiecare să se ocupe de ceva anume.
Să nu mai banați aiuria, cui nu-i convine vocabularul cuiva există ignor, puneți pe mut pe o zi, două nu mai mult. Așa o sa aveți mai mulți utilizatori. Echipa să nu își securizeze profilele, să fie mai comunicativi și ar fi o armonie frumoasă dacă toți ar fi tratați egali. Părerea mea, dacă am supărat pe cineva cu această postare îmi cer iertare. Fiți binecuvântați! Optiuni postare ®
Bradatean
-±Bradatean -
Vreau să va multumesc din suflet pentru acest site minunat Optiuni postare ®
Radubadelita
-ªRadubadelita -
Este un sait bun,depinde cum il foloseti ca si cutitu este pt bucatarie util dar alti il folosesc pt a omiri oameni asa este si cu aceste saituri crestine unii leau facut pt destabalare,domnu sa va binecuvinteze toata echipa care se osteneste pe acest sait si domnu sa va rasplateasca osteneala, Optiuni postare ®
Manole_2
-Manole_2 -
Din cele citite si auzite fiecare asi da o parere. Eu mai bine tac, ca mai bine fac. Sunt mai vechi aici si acuma cunosc acest site foarte bine.... Desi nu mai este cum a fost odata dar e acceptabil... Fiti binecuvantati cu totii... Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Administrare >> Topic Ceas aniversar, ȘAPTE ANI | FiLumina
meniu prim
"Doar două lucruri sunt infinite: Universul și prostia umană, și nu sunt sigur în legatură cu Universul."
~ Albert Einstein ~