Urmărește topicul Televizorul

Postează răspuns
Prima paginaUltima paginaRaspunsuri: 21
Vizualizări: 2184
Membrii abonați 6
Membrii respondenti: 21
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/25-televizorul]Televizorul[/url]
AndreiBodnariuc
-AndreiBodnariuc -
Mulți zic că-i bine, dar sa știi la ce te uiți... Dar odată ce l-ai bagat in casa, el te acapareaza încetul cu încetul și uiți de toate... Abia aștepti sa ajungi si sa te delectezi la programele tv! Optiuni postare ®
Kiwi
-Kiwi -
Nu, nu, nu e bun... Urasc tv-ul! Optiuni postare ®
Danieln
-Danieln -
Nu este, daca nu stai mult sa te uiți. Optiuni postare ®
Chicu_Samuel
-Chicu_Samuel -
Aviz pentru cei care spun ca televizorul, netul, telefonul este pacat, dar nu spun ca e pacat cand barfesti sau cand judeci: cand au aparut masinile, am auzit marturii ale unor frati care spuneau ca Biserica i-a exclus din cauza asta. Optiuni postare ®
Dani91
-Dani91 -
Una foarte mare. Optiuni postare ®
Marius_83
-Marius_83 -
Depinde la ce te uiți si cat de mult. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Mă gândesc că televiziunea are influențe negative asupra oamenilor, în general. Deci, și a creștinilor, bineînțeles. Mai bine ne-am pune să citim câte o carte. Optiuni postare ®
Alina90
-Alina90 -
Sa ne ferim de tot ce ni se pare rău și dacă ceva nu îmi folosește, mai bine scap de el Optiuni postare ®
Daviyd26
-Daviyd26 -
Nu, nu este nici o problema! Mai mare problema in ziua de azi este viața noastră de zi cu zi... în viața unui om nimic nu este rau dacă el controlează lucrurile, nu ele îl controlează pe el! Mai mare problema este acum telefonul mobil. Optiuni postare ®
Un_copil
-Un_copil -
Eu nu urmaresc televizorul, un radio este mai util Optiuni postare ®
|
Pagina 2 din 3
Sari la pagina:
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic Televizorul >> Urmărește topicul Televizorul | pagina 2 | FiiLumina
meniu prim
"Găsesc televizorul foarte educațional. De fiecare dată când cineva dă drumul la televizor, mă duc in cealalta cameră și citesc o carte.”
~ Groucho Marx ~