Topic Televizorul

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 63
Vizualizări: 1354
Membrii abonați 9
Membrii respondenti: 55
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/25-televizorul]Televizorul[/url]
Silvian
-±Silvian -
Este Televizorul o problema in viata de crestin ?
Optiuni topic
Andreiaso
-±Andreiaso -
Este pacat! Pe langa faptul ca sunt si canale necrestine, la un moment dat s'ar putea sa ajunga rob acestui lucru si sta foarte mult timp in fata lui! Astfel televizorul ajunge sa fie dumnezeul omului respectiv! Optiuni postare ®
Isvro
-¤Isvro -
E nociv.pt ochi treb 15 min pauza la 1 ora de vizionare,si pt suflet.eu dak am tv nu mai merg la adunare va sp sincer,ati fura timpul si sufletul Optiuni postare ®
Cont_sters
-.Cont_sters -
E o mare problema....dar din pacate multi inchid ochii si isi calca pe constiinta.... Optiuni postare ®
Manuell
-±Manuell -
Ma sunt rele amn2,...o Sora o avut o Vedeni km k televizorul(pc) era k un balaur kre inghitea pe toti kre erau in fata lor. Optiuni postare ®
Silvian
-±Silvian -
Manuel, daca sti sa il folosesti in special Pc-ul nu e problema, cei care lucreaza pe el este o necesitate...pe mn ma ajuta in multe domenii, in special in lucrarea de raspandire a Evangheliei Optiuni postare ®
Cindykira
-Cindykira -
pfooo... yo nu am televizor. nu ne lasa parintii. Optiuni postare ®
Gaby_
-¤Gaby_ -
Sinker am avut vreo 8 telivizoare .j nu ma ispiteau p mine . .dar e un mare pakat . .tote reklamele sunt ku femei dezbrakate . . . Violenta e la maxim . E pakat . . . . Optiuni postare ®
Beniamin17
-¤Beniamin17 -
Am avut televizor,acum nu mai am si e mai bine asa Optiuni postare ®
Russoaica
-Russoaica -
Nu am pt ca e pacat... Optiuni postare ®

Pagina 1 din 7
Sari la pagina:
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | google | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic Televizorul | FiLumina
meniu prim
"Dacă vrei să cunoști un om cu adevărat, privește cum îi tratează pe cei inferiori, nu pe cei egali cu el."
~ J.K.Rowling ~